+370 52773544

Kaip užsisakyti?

Užsakymas 

Susiradę pageidaujamą prekę, tiesiog spauskite mygtuką "į krepšelį" ir šis produktas bus įdėtas į Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę mygtuką "Krepšelis", galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Paspaudę mygtuką "pašalinti", bet kuriuo metu pasirinktus produktus vėl galėsite išimti iš prekių krepšelio.
Jei visgi nusprendžiate pirkti prekes, esančias prekių krepšelyje:
1 žingsnis:
 Spauskite mygtuką "Rodyti krepšelį". Matysite visas prekes esančias Jūsų krepšelyje, kiekius ir kainas. Kiekius galima koreguoti pagal poreikį.
2 žingsnis:
 Spauskite mygtuką "Tęsti užsakymą". Jums iššoks langelis, kuriame bus galima pirkti, kaip neregistruotam vartotojui (pirkimas be registracijos), užsiregistruoti mūsų elektroninėje parduotuvėje (registracija) arba jeigu esate jau užsiregistravęs vartotojas, tiesiog reikėtų suvesti savo prisijungimo duomenis ir prisijungti (aš jau registruotas).
3 žingsnis:
 Pasirinkus neregistruotą arba registracijos mygtuką, būtina suvesti duomenis su paryškintais žodžiais.
4 žingsnis:
 Suvedus visus duomenis, galima atžymėti varnele pažymėta užrašą "Naudoti sąskaitos adresą kaip pristatymo", tuomet atsiras langeliai, kuriuose galima suvesti pristatymo adresą, jeigu Jūs pageidaujate, kad prekes pristatytų kitu adresu, negu Jūs nurodėte pildydami savo duomenis.
Jeigu nenorite keisti pristatymo adreso, reikia paspausti mygtuką "Tęsti užsakymą". 
5 žingsnis:
 Norint pasirinkti pristatymo būdą, reikia pažymėti vieną iš siūlomų variantų: pristatymą per kurjerį arba atsiimti prekes iš sandėlio.
Mokėti galima keliais būdais: kurjeriui grynais, per el. bankininkystę, kortele ar grynais atsiimant prekes iš sandėlio arba "įprastu pavedimu", tokiu atveju Jums į el. paštą bus išsiųsta išankstinė sąskaita apmokėjimui.
6 žingsnis:
 Pasirinkus pristatymo ir apmokėjimo būdą, reikia paspausti mygtuką "Tęsti užsakymą". Tuomet Jums parodys Jūsų suvestus duomenis, pristatymo ir apmokėjimo būdą, užsakymą ir galutinę sumą. Būtina patvirtinti, kad susipažinote su informacija klientui bei pažymėti, jos sutinkate su taisyklėmis.
7 žingsnis:
 Peržiūrėjus užsakymą ir pažymėjus varnelę, toliau reikia spausti "Tęsti užsakymą", pasirinkus el. bankininkystės apmokėjimo būdą, Jūs būsite nukreipti į langą, kuriame dar kartą reikės paspausti Jūsų pasirinktą banką ir tada būsite nukreipti į banką atlikti apmokėjimą, tai gali užtrukti kelias sekundes. Pasirinkus kitus mokėjimo būdus, Jūsų užsakymas bus patvirtintas.
Svarbu pažymėti, jog bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą.

Gavę Jūsų užsakymą, per 1-2 darbo dienas informuojame Jus apie užsakymo gavimą ir pristatymo terminą el. paštu žinute.