+370 52773544

Informacija klientui

Pardavėjo tapatybė ir adresas

Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su "Laistymo įranga" Kauno g. 34, Vilnius, Lietuva, UAB Maidina.
 
Užsakymas 
Susiradę pageidaujamą prekę, tiesiog spauskite mygtuką "į krepšelį" ir šis produktas bus įdėtas į Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę mygtuką "Krepšelis", galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Paspaudę mygtuką "pašalinti", bet kuriuo metu pasirinktus produktus vėl galėsite išimti iš prekių krepšelio. Jei visgi nusprendžiate pirkti prekes, esančias prekių krepšelyje, spauskite mygtuką "toliau: pristatymas". Tuomet Jūsų paprašys įvesti asmeninius duomenis. Tada paspaudę mygtuką "toliau: mokėjimas", turite pasirinkti pristatymo ir mokėjimo būdą bei paspauskite "toliau: užsakymas". Tada dar kartą pamatysite užsakomas prekes bei galutinę kainą. Patvirtinę, kad susipažinote su informacija klientui bei sutikę su taisyklėmis, paspauskite "užsakyti". Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą.
 
Sutarties sudarymas:
Paspaudę mygtuką "Užsakyti", Jūs patvirtinate krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą.
 
Priėjimas prie sutarties teksto:
Sutarties tekstas yra išsaugomas. Jūs bet kuriuo metu šiame puslapyje galite pasitikslinti sutarties sąlygas. Konkrečius Jūsų užsakymo duomenis galite rasti paspaudę nuorodą "krepšelis".
 
Kainos
čia nurodytos kainos yra galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo. 

Atsiskaitymo būdai
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: išankstinis apmokėjimas pavedimu, per sąsają "BankLink", paysera.lt arba mokėjimas grynais, atsiimant prekes. Smulkesnę informaciją (pvz. apie mokėjimo terminus) gausite rinkdamiesi pageidaujamą atsiskaitymo būdą.
   
Pristatymo terminai
Numatomas pristatymo terminas nurodomas prekės aprašyme. Jei tokios informacijos ten nerasite, prekės pagal nutylėjimą bus pristatytos per 30 dienų po užsakymo priėmimo. Kliento pageidavimu, žinoma, galima susitarti ir dėl vėlesnio tiekimo laiko.
 
Dalinės siuntos
Klientui pageidaujant, mes galime vienu metu patiekti tik dalį užsakytų prekių. Papildomos pristatymo išlaidos priskaičiuojamos tik tada, jei būtent taip buvo susitarta iš anksto.

Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Daugiau informacijos apie gamintojo teikiamas garantijas rasite prie prekės pridedamose instrukcijose.

Klientų aptarnavimo centras
Telefonas:    +370 5 276 0041; +370 5 277 3544
El. paštas: info@maidina.lt
Galite į mus kreiptis telefonu nuo pirmadienio iki penktadienio 9 - 17 val.  
  
Mūsų parduotuvėje galite pasirinkti įvairių aukštos kokybės prekių. Apsižvalgykite, panaršykite tarp mūsų siūlomų prekių!
Elektroninė parduotuvė "Laistymo įranga" internete veikia ištisą parą 7 dienas per savaitę.
 
Kaip pristatomos mūsų prekės?

Mūsų siūlomus produktus galima atsiimti dviem būdais: iš sandėlio arba gauti per kurjerį Venipak. Pasirinkus prekių pristatymą per kurjerį, yra taikomas papildomas mokestis, priklausantis nuo užsakytų prekių svorio ir tūrio. 
Jei užsakomi didesni kiekiai ar didelės apimties prekės, mes jų pristatymui užsakome specialų transportą.
Pristatymo laikas?
Gavę Jūsų užsakymą, mes laukiame apmokėjimo. Kai pinigai jau pervesti į mūsų sąskaitą, užsakytos prekės išsiunčiamos per 2-3 darbo dienas. Vidutiniškai prekes Jūs gaunate per 3 darbo dienas nuo užsakymo priėmimo.


Svarbi nuoroda

Nepaisant mūsų rūpestingumo ir kruopštumo, kartais prekė gali būti pažeista pervežimo metu. šiuo atveju mes, žinoma, atlyginame visus nuostolius.

Prašome atkreipti dėmesį ir laikytis tokios tvarkos:
Apie pažeidimus, atsiradusius pervežimo metu, būtina informuoti tiekėją, pristačiusį prekes, ir iškart pateikti jam reklamaciją. Po to Jūs apie pastebėtus trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, turite informuoti ir UAB Maidina. Jei norėtumėte prekę grąžinti, prašome mus iš anksto apie tai informuoti elektroniniu paštu arba telefonu.

Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.
Visi vartotojų pateikti duomenys saugomi nuo trečiųjų asmenų tam, kad pirkdami "Laistymo įranga" galėtumėte jaustis saugiai. Jūsų pasitikėjimas mus įpareigoja, užtikrinti kuo griežčiausią apsaugą. "Laistymo įranga" saugo pateiktus duomenis ir naudoja juos tik tiesioginiam užsakymų vykdymui. Mes griežtai atmetame galimybę, kad Jūsų duomenys bus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina vykdant Jūsų užsakymą!
 
Dar šiek tiek informacijos apie duomenų apsaugą
    Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Duomenų apsaugos įstatymo (BDSG) ir Elektroniniu būdu perduodamų duomenų apsaugos įstatymo (TDDSG) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys naudojami išskirtinai aiškiems tikslams ir saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. 
 
    Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu info@maidina.lt , faksu arba siųskite mums laišką paštu.
    Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą tretiesiems asmenims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius mūsų partnerius, teikiančius paslaugas, kuriems šie duomenys yra reikalingi. Tačiau ir tokiais atvejais jiems pateikiami tik minimalūs būtini duomenys.
    Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekių, mums reikalingi kliento duomenys. Jei jūs jau esate klientė/-as, galite prisijungti labai paprastai - tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Atminose saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti formuliaro. Pasirinkta žvalgyklės (Browser) programa Jūs galite patys administruoti savo duomenis ir jei norite, juos užblokuoti.
Sugrąžinimo teisė 
Per 14 dienų, Jūs, nurodydami priežastis, galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (pvz.: paštu, nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu). Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku informuoti mus rašytine forma apie atsisakymą ir priežastis, dėl kurių norite pakeisti prekę ar visai jos atsisakyti. Grąžinama arba keičiama prekė privalo būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos bei nebuvo naudojama.
 
Sugrąžinimo pasekmės
Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo dienos. Jūs privalote apmokėti grąžinimo išlaidas, jei patiekta prekė atitinka užsakyme nurodytą (t.y. jei gavote tokią prekę, kurią ir užsisakinėjote).