+370 52773544

Apie mus

UAB „Maidina“ laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, įrangos komplektavimo srityje dirba nuo 1997m. Realizavome keliolika kompleksiškų sprendimų laistymo plotams viršijantiems 10 ha. Sukaupta praktika didelių plotų laistyme leis turėti kompetetingą specialistą sprendžiant įvairios apimties projektų problemas.
Bendradarbiaujame su architektų dirbtuvėmis: Vilniaus miesto savivaldybės, Urbanistika, Sweco, JP Architektūra, Lietuvos Paminklai ir kitais.
UAB MAIDINA siūlo pramoninę laistymo įrangą žemės ūkiui ir profesionalią laistymo įrangą landšaftiniam laistymui. 

Tikslas:

  • Siekiame prisidėti, kad vis daugiau žmonių užsiimtų žemės ūkiu, taip apsirūpindami ir maistu, ir pačiomis kokybiškiausiomis gyvenimo sąlygomis. Ieškome būdų ir technologijų, kaip patogiau ir efektyviau išnaudoti turimą žemės plotą tuo pačiu nenualinant gamtos. Protingas vandens panaudojimas leidžia kurti žalesnius miestus, sveikesnius ūkius, turtingesnę žemę, didesnę biologinę įvairovę. Tikime, kad tai būdas mums likti drauge savo tėvynėje ir būti čia laimingiems. Tapkime žaliausia šalimi, kurioje gera gyventi.

Vertybės:

  • Efektyvių sistemų prioritetas. Jūsų diegiamos vandens sistemos visada turės vieną pagrindinių savybių - tai vandens tausojimas. Ar tai būtų laistymo sistema, ar lietaus vandens surinkimo, panaudojimo sistema, vandens telkinys, visos jos turės priemones ir savybes taupančias vandenį. Tai vienas svarbiausių faktorių parenkant įrangą sprendimui įgyvendinti.
  • Vandens sistemų populiarumas šiuo metu sąlygotas automatizuota pagalba Jums patogiai kaupti ir naudoti vandenį. Vystant žemės ūkį ar įrengiant privačią teritoriją visada kyla nemažai klausimų: kaip įrengti lietaus surinkimą su drenavimu, kokie bus vandens šaltiniai, kaip bus organizuojamas laistymas, kokie vandens priėjimo taškai, kur bus naudojamas vanduo, kaip jį naudoti efektyviai. Padėsime Jums. Tam esame pasiruošę, sukaupę patirties. Patarsime ne atskirais sprendimais, o kompleksiškai įtraukiant visas būsimas problemas. Tam, kad galėtumėte gyventi ar dirbti patogiai.
  • Specialistas su atsakomybe. Siūlydami Jums sprendimus, automatiškai tampame už juos atsakingi. Siekiame, kad miegotume ramiai ir tai būtų vertinga. Tam pasiekti nesiblaškydami specializuojamės mūsų vykdomoje veikloje, tobuliname savo žinias seminaruose, testuojame naujausią įrangą, atliekame bandymus, dalinamės žiniomis savo rengiamuose seminaruose. Tai liudija sukaupti sertifikatai, pažymėjimai bei apmokyti profesionalūs montuotojai (arti 200).
  • Jūsų asmeninis patarėjas. Suprasdami, kad efektyvus vandens naudojimas apima vis daugiau sričių ir visko iš karto įsidiegti dažnai neįmanoma, norime būti nuolatiniu Jūsų laistymo sistemos patarėju ir plėtotuoju. Taip atsakomybė už visų sistemų darnią veiklą kaupsis vienose rankose, kas supaprastina ir atpigina įvairių problemų šalinimą, leidžia naudotis naujausia patirtimi ir sprendimais nesvarbu, ar turite didelį ūkį, ar mažą privatų kiemelį. Norime, kad naudodami vandenį gyvenimo ar darbo poreikiams būtumėte ekologiški, taupūs, racionalūs, šiuolaikiški.

Mūsų asortimente rasite: įvairius purkštuvus, lašelinio laistymo produktus, laistymo sistemų automatiką, vamzdžius, jungtis, trąšų dozatorius, smėlio filtrus, talpas vandeniui. Laistymo rinkinius šiltnamiui ar daržui bei įvairios laistymo įrangos Jūsų kiemui.

Norite pasikonsultuoti ar gauti laistymo sistemos komercinį pasiūlymą?

Rašykite mums el. paštu info@maidina.lt arba skambinkite (8 5) 277 35 44.